AUTO-KUBUS Wypożyczalnia samochodów Trójmiasto oferuje wynajem samochodów osobowych z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów. Prowadzimy autowynajem na terenie Trojmiasta. Wynajem samochodów Gdynia to oferta dla mieszkańców i gości Gdyni, Rumi oraz małego trójmiasta. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk to oferta skierowana dla klientów starego miasta Gdańska i jego okoli. Auto-Kubus to również wynajem samochodów Lotnisko oferujący wypożyczanie aut na terenie lotniska Gdańsk Rębiechowo. Postawiamy samochody pod umówiony lot, oraz odbieramy je z lotniska przed Państwa odlotem. Naszej oferta wynajmu samochodu zawiera auta najróżniejszych marek i modeli, samochody osobowe oraz busy i vany. Wynajmujemy samochody do ślubu które udoskonalą ten wyjątkowy i jedyny dzień. Dla klientów wymagających posiadamy specjalną ofertę wynajem samochodów dla VIP'a. Posiadamy równierz oferte sprzedaży samochodów sprowadzanych z USA.

English version

Sprzedaż i sprowadzanie samochodów z USA

W naszej Firmie każdy klient może kupić od nas każde auto które znajduje się w naszej ofercie wynajmu samochodów. Cena samochodu jest ustalana indywidualnie z klientem lecz wyjściową cena jest cena podobnego auta z giełdy samochodów minus 15 % - 20 % wartości.

Wprowadzamy także ofertę sprowadzenia dowolnego samochodu z rynku Amerykańskiego. Nasza Firma działając na rynku od 1998 r zdobyła doświadczenie oraz niezawodnych partnerów na których można polegać i zaoferować taką usługę jaką jest sprowadzenie auta z USA na zamówienie. Naszymi partnerami są dealerzy takich marek samochodów jak Chrysler, Dodge, Mercedes, Volvo, Audi, Ford.

Oferujemy nie tylko sprowadzenie auta i pozostawienie klienta z problemem odprawy samochodu w RP, lecz kompleksowo sprowadzenie auta oraz pomoc do momentu rejestracji samochodu w urzędzie.

Sprowadzamy auta nieuszkodzone jak również po drobnych kolizjach, auta po kolizyjne można kupić w USA za bardzo niską cenę w porównaniu do wartości takiego samego auta nieuszkodzonego , sprowadzamy także części niezbędne do naprawy tych aut.

Jeśli zdecydują się Państwo do zakupu samochodu dostępnego w naszej ofercie wypożyczalni samochodów gdynia, sopot, gdańsk oraz trojmiasto, mają Państwo możliwość wypożyczenia samochodu sprawdzenia jak się nim jeździ, czy odpowiada on Państwu, jest to oferta inna niż reszta oferowanych aut do sprzedaży samochodu np. w auto-handlach ponieważ nie muszą Państwo jeździć z właścicielem auto-handlu, który patrzy na nasze poczynania w samochodzie tylko poczuć się faktycznie jako przyszły właściciel wybranego samochodu. Można auto wypożyczyć np. na weekend pojechać nim w trasę, a decyzję o ewentualnym zakupie podjąć po powrocie.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Chrysler 300C AWD Chrysler 300C SRT8

Chrysler Town Country Jeep Grand Cherokee SRT8

Chrysler Crossfire Chrysler Pacifica

Chrysler PT Cruiser Chrysler PT Cruiser Convertible