Gdańsk, Gdynia, Sopot, 
Lotnisko Rębiechowo

Wypożyczalnia samochodów

Samochody do Ślubu - Gdańsk,Gdynia,Sopot Wynajem samochodów AUTO-KUBUS

Samochód do ślubu w ten wyjątkowy dzień

Wypożyczalnia AUTO-KUBUS oferuje Państwu wynajem samochodów do ślubu. W naszej ofercie znajdują się samochody efektowne, wyjątkowe, oryginalne i luksusowe.


Chrysler 300 M

Ekskluzywna limuzyna zabierze Was do kościoła i udekoruje ten jedyny i ważny dzień. Przystrojenie auta 150 zł Luksusowy Chrysler M to oferta przygotowana właśnie dla Was! Minimalny czas wynajmu 3 godz cena 450 zł, każda dodatkowa godz 100 zł. Samochód do ślubu - Chrysler 300 M - Wypożyczalnia samochodów Auto-Kubus


Mercedes E

Chcecie aby Wasza Uroczystość Ślubna była niezapomniana, Chcecie być widoczni w ten jedyny szczególny dzień, jedyna taka oferta w Trójmieście. Samochód do ślubu - Mercedes E - Wypożyczalnia samochodów Auto-Kubus


Chrysler Pt Cruiser

Samochód o atrakcyjnym wyglądzie i niecodziennej stylistyce pasującej idealnie do przewozu Pary Młodej w dniu Ślubu. Cena za trzy godziny wynajmu wynosi 400zł. Koszt przystrojenia wynosi 150zł.

Chrysler Pacyfica

Wyjątkowa i jedyna taka oferta w trójmieście. Luksusowy Chrysler Pacyfica to oryginalna oferta. Cena za 3 godziny to 600zł. Każda dodatkowa godzina 150zł.

Chrysler Voyager

7 osobowy bus. Wygodnie i komfortowo przewiezie Twoich gości w wybrane miejsce