Gdańsk, Gdynia, Sopot, 
Lotnisko Rębiechowo

Wypożyczalnia samochodów

O wypożyczalni samochodów Auto-Kubus Gdańsk

Nasza Firma istnieje od 1998 r.

Zajmujemy się wynajmem samochodów osobowych dla firm i dla klientów indywidualnych. Nasze doświadczenie jest gwarantem świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Z usług naszej wypożyczalni samochodów od wielu lat korzystają osoby prywatne, firmy z regionu pomorskiego i nie tylko, dealerzy samochodów, warsztaty samochodowe oferując swoim klientom nasze auta jako zastępcze podczas naprawy. Samochody dostarczamy pod wskazany adres a także odbieramy go bezpłatnie na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz pod Lotnisko Rębiechowo w Gdańsku. Oferujemy także auto z kierowca np. na uroczystości ślubne. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie starając się dostosować nasza ofertę do Państwa.

Oferujemy Państwu samochody osobowe oraz busy różnych marek. Między innymi Ford, Chrysler, Fiat i Mercedes. Nasze auta zawiozą Państwa w daleka podróż jak i będą służyły do jazdy miejskiej. Zapewniamy przyjemność z jazdy i komfort w podróżowaniu. Wypożyczalnia samochodów osobowych AUTO-KUBUS - Gdynia Sopot Gdańsk.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji dbając o to by Wasza podróż była miłym wspomnieniem a gdy zaplanujecie kolejny wyjazd zadzwonicie do nas by ponownie skorzystać z naszych usług.